הצטרפות לעמותה

מהי העמותה?

העמותה למשחקי תפקידים בישראל (ע"ר) פועלת מאז שנת 1998 כגוף מרכזי בתחום משחקי התפקידים בישראל. העמותה מארגנת כנסים, מייצרת תוכן, ועובדת בשיתוף פעולה עם גופים רשמיים במגוון פרוייקטים. מטרות העמותה הן:

 • להגדיל את היקף העוסקים בתחום משחקי התפקידים.
 • לספק שירותים לקהילות שחקני תפקידים.
 • להרחיב את היצע ומגוון חוויות המשחק.
 • לפתח קהיליה מקצועית בתחום ומסביב לו.

מה המשמעות של להיות חבר בעמותה?

מליאת החברים של העמותה היא הגוף שמכוון את פעילות העמותה: חל מהחלטה על פרוייקטים והענקת מענקים ועד לבחירת הועד המנהל של העמותה, שמנהל את הפעילות השוטפת שלה. זה הגוף המרכזי בעמותה שמאפשר לעמותה לפעול ומכווין את פעילותה.

האם כדאי לי להצטרף לעמותה?

מי שרוצה להצטרף לעמותה צריך לשאול את עצמו שאלה אחת: האם אני מעוניין לפעול באופן משמעותי לקידום מטרות העמותה, לקחת חלק בהפקת יוזמות, פרוייקטים ואירועים שונים לאורך השנה, ולהשתתף באופן פעיל בדיונים על פעילות העמותה לאורך השנה? אם התשובה היא חיובית, אז כדאי להצטרף לעמותה.

איך אני מצטרף?

מי שרוצה להצטרף צריך לעשות מספר צעדים:

 • לקרוא את מטרות העמותה. הן כתובות ממש כאן למעלה! אלה המטרות שכל חברי העמותה פועלים כדי לקדם, הבסיס המשותף שעל בסיסו כולנו פועלים.
 • לקרוא את תקנון העמותה. תקנון העמותה מסדיר את פעילות העמותה ואת הדרך בה חברי העמותה מקבלים החלטות.
 • לשלוח בקשת הצטרפות לועד העמותה, במייל board@roleplay.org.il  או למלא את הטופס בתחתית העמוד. על בקשת ההצטרפות להיות מנוסחת בהתאם לסעיף 1 בתקנון (תתי סעיפים ב' וג').

מה צריכה לכלול בקשת ההצטרפות שלי?

כאמור, הבקשה צריכה להיות מנוסחת לפי סעיף 1 בתקנון (תתי סעיפים ב' וג').
בנוסף, מומלץ לספר קצת על עצמך, על הרקע שלך בתחום ועל הדברים שברצונך לקדם כחלק מהעמותה. לפני שמתקבלים חברים חדשים, בקשת החברות שלהם מועברת לכל חברי העמותה הקיימים שמביעים את דעתם על המועמדים החדשים. רצוי שחברי העמותה ידעו מי אתם!

ומה הלאה?

לאחר שישמע את דעותיהם של חברי העמותה, ועד העמותה יקבל החלטה במסגרת ישיבת ועד על קבלת החברים החדשים, ויעדכן את המועמדים מיד לאחר מכן.

טופס בקשת הצטרפות לעמותה למשחקי תפקידים בישראל

  בשליחת טופס זה אני מגיש/ה בקשה להצטרפות לעמותה וידועים לי התנאים.
  [recaptcha]